slider_1.jpegslider_2.jpegslider_3.jpegslider_4.jpegslider_5.jpegslider_6.jpeg
Oferta O Firmie Promocje Sklepy Internetowe Prefabrykacja Kontakt
KUKA
 
Kuka-system-partner.jpeg

KUKA to potentat w dziedzinie robotów przemysłowych, obecny na wszystkich liczących się rynkach świata. Ilość oferowanych przez KUKA rozwiązań technicznych oraz oprogramowanie takie jak KUKA.WorkVisual stawiają tego producenta robotów na pozycji lidera w licznych zastosowaniach przemysłowych.

Standardowy udźwig jaki oferują roboty KUKA to - w zależności od modelu od 3 do nawet 1300 kG. Producent wykonuje również wersje specjalne o nietypowym udźwigu i innych rozwiązaniach technologicznych.

Roboty KUKA potrafią zastąpić człowieka w wielu czynnościach wymagających dużego wysiłku fizycznego oraz precyzyjnej powtarzalności ruchów. Dzięki licznym stopniom swobody ramion oraz bogatej ofercie chwytaków i głowic pobieranie, rozładunek, klejenie, precyzyjny montaż, zgrzewanie, spawanie, cięcie laserem, sortowanie - to typowe zadania z powodzeniem i ogromną wydajnością realizowane przez roboty KUKA.

Firma PROJEKT, oprócz standardowych aplikacji takich jak budowa maszyn i linii technologicznych, sterowanie czy rozdział energii, jako Partner Systemowy KUKA oferuje rozwiązania dla przemysłu oparte na produktach KUKA.
PROJEKT SP.Z O.O. jako jedna z nielicznych firm w branży zapewnia dodatkowo audyty bezpieczeństwa maszyn i stanowisk zrobotyzowanych wraz z certyfikacją.

Zapraszamy do współpracy!

 

Liczba wizyt: 1314239, w tym miesiącu: 3055, wizyt dzisiaj: 43
Projekt i realizacja: © 2011-2024 netkoncept.com - skycms